Satoko Miyahara: Biografija, Kūryba, Karjera, Asmeninis Gyvenimas

Turinys:

Japonijos dailusis čiuožėjas Satoko Miyahara pasirodo vienviečiu čiuožimu. Sportininkė yra 2015 metų pasaulio čempionato sidabro medalininkė. Ji tapo keturių žemynų čempione ir dukart vicečempione. Du kartus mergina laimėjo nacionalines varžybas tarp jaunių ir keturis kartus pasiėmė auksą šalies čempionate.

Satoko Miyahara: biografija, kūryba, karjera, asmeninis gyvenimas

Japonijos vienetų žaidėjas Satoko Miyahara 2013 m. Iškovojo Azijos taurę.

Kelio į pergales pradžia

Būsimos įžymybės biografija prasidėjo 1998 m. Kovo 26 d. Vaikas gimė gydytojų šeimoje. Tėvas užsiėmė plaučių ligų gydymu, mama išgarsėjo kaip kraujo ligų tyrinėtoja. Jaunuoliai susitiko ligoninėje, kur abu dirbo.

Jie oficialiai tapo vyru ir žmona, o po metų jie susilaukė dukters. Mergina retai matydavo savo tėvus, nes abu jie visą laiką skyrė darbui ligoninėje. Satoko visas dienas praleido darželyje netoli savo darbo vietos. Seneliai namo ją parsinešdavo vakarais.

Su ketverių metų kūdikiu suaugusieji persikėlė į Teksasą. Tėvai buvo pakviesti į JAV studijuoti vėžio problemas Hiustono universitete. Dėl laisvesnio grafiko tėvai gavo laiko auginti dukrą. Satoko neparodė jokio polinkio į būsimą kūrybą. Todėl tėvas, apsilankydamas viename iš prekybos centrų, kur visi nuėjo parodyti savęs, parodė kūdikiui paprasčiausius dailiojo čiuožimo elementus.

Mergina puikiai prisiminė pamoką ir viską pakartojo pati kito vizito metu. Nustebę dukters polinkio į gražų sportą, suaugusieji ją nuvedė į dailiojo čiuožimo mokyklą. Greitai sumaniusi, bet labai nedrąsi mokinė iškart buvo paskirta į individualias pamokas. Pamažu sportas iš įprasto pomėgio perėjo prie realaus darbo kategorijos. Dabar nuolatiniai mokymai buvo įtraukti į griežtus apribojimus.

Naujos sėkmės

Po trejų metų šeima grįžo į Tekančios saulės šalį. Namuose Satoko nesiliovė dailiojo čiuožimo. Ji parodė fenomenalius rezultatus. Jaunas sportininkas ilgą laiką dirbo tobulindamas sudėtingus elementus ir atkakliai pritaikė čiuožimą idealui. Treneriai stebėjosi, kad mergina buvo kur kas pranašesnė už savo amžiaus kategoriją. Tris kartus čiuožėjas dalyvavo jaunių varžybose. 2013 m. Šalies čempionate Miyahara iškovojo bronzą.

Kitais metais buvo debiutas keturių žemynų čempionate Taipėjuje. „Satoko“ne tik nugalėjo visus varžovus, bet ir sužavėjo teisėjus iškovodamas sidabro medalį. 2015 metais Seule panašiame čempionate mergina vėl tapo antra.

Dėl nuolatinių treniruočių sportininkas tapo vienu iš dalyvių, paskelbtų pasaulio čempionate Šanchajuje. Trečią rezultatą atnešė trumpa originali programa. Pačios čiuožėjos lūkesčiai pranoko nemokamus pasirodymus. Dar kartą „Satoko“iškovojo sidabro medalį. Komandiniame čempionate dailusis čiuožėjas tapo trečias.

Naujajame 2015 metų sezone JAV Miyahara laimėjo Solt Leik Sityje. Po mėnesio varžybose Milvokyje „Skate America Grand Prix“varžybose jaunoji dailioji čiuožėja gavo bronzą. Paskutinis „Grand Prix“etapas Nagane suteikė jai aukso.

Nesėkmės ir pasiekimai

Varžybų finale Barselonoje čiuožėjas nesitikėjo pakilti aukščiau ketvirtosios pozicijos. Tokių perspektyvų Miyahara turėjo po trumpos programos. Tačiau savavališkas pasirodymas atvedė merginą į antrą vietą. Tada buvo antroji pergalė šalies čempionate ir puikūs Taivano čempionato rezultatai.

Bostone Miyahara buvo įvardinta tarp 5 geriausių singlų pasaulyje. Teisėjai jai skyrė čempionato Azijos sportininkės vardą. Priešolimpinis sezonas prasidėjo aukso įteikimu Solt Leik Sityje, bronzai Federacijos taurėje, sidabru Sapore „Grand Prix“. Sportininkas užkopė ant antrojo pakylos laiptelio. „Marseille Grand Prix“. Vėl „Satoko“buvo pirmas šalies čempionate.

Trauma neleido merginai varžytis 2017 metais žemyno pirmenybėse, jai teko praleisti pasaulio čempionatą ir Azijos turnyrą. Tik metų pabaigoje čiuožėjas vėl galėjo pasirodyti ant ledo. Ji užtikrintai pasirodė namų serijoje, tačiau nepakilo ant prizininkų pakylos. Mergina tapo pirmąja tarp visų varžybų Amerikoje dalyvių.

Dailusis čiuožėjas atstovavo šaliai finale Nagojoje. Po nesėkmės šiame turnyre sirgaliai džiaugėsi pergale nacionalinėse varžybose. Žemyno turnyras atnešė bronzą.

Prieš Pietų Korėjos olimpiados atidarymą sportininkas parodė labai geras perspektyvas. Komandų varžybose japonę nuo prizininkės padėties skyrė keli žingsniai. Šalies rinktinė pakilo į penktą vietą.

Naujos perspektyvos

Artėjančiame 2020 m. Pasaulio čempionate Miyahara jau yra įtrauktas į rinktinę.

Nuo vasaros mergina pakeitė savo mentorių. Satoko nusprendė apsunkinti programą. Lee Barlell padeda čiuožėjui pagerinti šuolio techniką. Mi Hamada išlieka oficialiu sportininko mentoriumi. Tačiau mokinio, kuris yra Kanadoje, apmokyti neįmanoma.

Mijahara slidinėja nuostabiai. Ji jaučia puikią muziką. Jos pasirodymą „Schindlerio sąraše“gerbėjai vadina tikru šedevru.

Laisvalaikį Miyahara skiria įgūdžių tobulinimui. Dažnai motyvacija tobulinti čiuožimo techniką verčia ją gauti antrosios poziciją. Satoko svajoja užkariauti naujas sienas tobulai įgyvendindamas sudėtingus elementus.

Apie asmeninį gyvenimą mergina neketina kalbėti. Gerbėjai žino, kad garsusis čiuožėjas turi seserį. Abu palaiko šiltus santykius. Prieš varžybas sirgaliai palaiko sportininkę „Instagram“puslapyje, paskelbdami jos nuotraukas iš varžybų. Sirgaliai paskyrą pradėjo patys. Pati Miyahara nenori atkreipti dėmesio į savo kasdienybę.