MFM - 2016: Baltarusijos Ir Čekijos Rungtynių Apžvalga

Anonim

Dieną prieš naująjį 2016-uosius Baltarusijos jaunimo ledo ritulio rinktinė turėjo sužaisti paskutines pasaulio čempionato grupės etapo varžybas. Baltarusijos komandos varžovais buvo jų bendraamžiai iš Čekijos.

MFM - 2016: Baltarusijos ir Čekijos rungtynių apžvalga

Baltarusijos rinktinė prarado visas galimybes patekti į 2016 m. Pasaulio jaunimo ledo ritulio čempionato atkrintamųjų etapą. Kita vertus, čekams prireikė pergalės, norint užimti aukštesnę vietą B grupėje.

Žaidimas prasidėjo Čekijos rinktinės pranašumu, tačiau ši komanda pirmąjį smūgį į taikinį atliko tik po 10 minučių. Baltarusijos ledo ritulininkai taip pat nepasižymėjo daugybe smūgių į čekų vartus, tačiau šansų įmušti vis tiek pasitaikė prie čekų vartų. Pirmąjį rungtynių įvartį čekai įmušė 16-ąją minutę, o tai neišplaukė iš susitikimo eigos. Šimonas Stranskis suprato išėjimą du prieš vieną. Periodo pabaigoje čekai prispaudė Baltarusijos rinktinę prie vartų, tačiau rezultatas pertraukoje nepasikeitė.

Nepraėjo nė minutė antruoju periodu, kai Baltarusijos rinktinės gynėjas Stepanas Falkovsky suprato pasimatymą su vartininku. Rezultatų suvestinė sužibėjo lygiųjų rezultatu 1: 1. Po to komandos pradėjo žaisti atvirą ledo ritulį, greitai peržengdamos vidurinę zoną. 31-ąją minutę Baltarusija vėl įmušė įvartį. Jegoras Shangovičius realizavo daugumą. Čekai greitai sureagavo. Po poros minučių Dominikas Lakatosas pakeitė klubą metimu nuo mėlynosios linijos ir rezultatas vėl tapo lygus (2: 2). Tačiau Baltarusijos komanda vis tiek padarė pertrauką ir pirmavo rezultatu. Dar kartą buvo realizuotas skaitinis pranašumas. 38-ąją minutę stipriausiu metimu iš mėlynosios linijos Vladislavas Goncharovas privertė kapituliuoti Čekijos vartininką.

Per paskutines dvidešimt minučių Čekijos rinktinė aktyviai veikė prieš varžovų vartus, kurie davė vaisių. 53-ąją minutę Čekijos pranašumą užsitikrino Radikas Vesely ir po poros minučių užsitikrino įvartį ant ritulio. Rezultatų suvestinėje buvo rodomi skaičiai 4: 3, nurodant jaunų Čekijos ledo ritulininkų pranašumą.

Baltarusijos rinktinė susitikimo pabaigoje atitraukė vartininką, tačiau tai lėmė tik penktą Čekijos rinktinės įvartį. Pasižymėjo Dominikas Mashinas, kuris nustatė galutinį susitikimo rezultatą - 5: 3 Čekijos komandos naudai.