Nikolajus Gryazinas: Biografija, Kūryba, Karjera, Asmeninis Gyvenimas

Turinys:

Nikolajus Gryazinas yra perspektyvus Rusijos lenktynininkas, kurio specializacija - raliai ir trasos. Jis sėkmingai tęsia savo tėvo ir vyresniojo brolio darbą. Jis jau turi keletą puikių pergalių tarptautiniuose turnyruose.

Nikolajus Gryazinas: biografija, kūryba, karjera, asmeninis gyvenimas

Biografija: ankstyvieji metai

Nikolajus Stanislavovičius Gryazinas gimė 1997 m. Spalio 7 d. Maskvoje. Tai jauniausias garsaus lenktynininko Stanislavo Gryazino sūnus, kuris vienu metu buvo laikomas geriausiu Rusijoje. Turi vyresnį brolį Vasilijų, jis taip pat sekė tėvo pėdomis.

Į automobilių sportą Nikolajus pateko būdamas 11 metų. Iš pradžių jis užsiėmė žiedinėmis lenktynėmis. Tėvas ne kartą vedė jį į mitingą, tačiau tada Nikolajus nieko įdomaus šiame sporte nematė. Tuo tarpu mėgėjų kartingo varžybose jis rodė gerus rezultatus.

Vaizdas
Vaizdas

Pirmą kartą Gryazinas sėdo prie lenktyninio automobilio vairo būdamas 15 metų. Po pirmojo rato Nikolajui kilo mintis išbandyti save ralyje. Pirmasis jo mentorius buvo garsus rusų lenktyninių automobilių vairuotojas Borisas Šulmeisteris.

Kitais metais Nikolajus sėkmingai startavo Rusijos žiedinių lenktynių serijoje. Jis koncertavo „Lada Kalina“. Šios varžybos jam tapo tarsi starto testas vėlesniam dalyvavimui prestižiškesniuose turnyruose. Tų pačių metų rudenį Gryazinas duetu su savo mentoriumi sėkmingai užbaigė daugybę lenktynių žiede „Lada“taurėje.

Vaizdas
Vaizdas

Karjera

2014 m. Nikolajus jau suteikė šansus iškiliems lenktynių vairuotojams, tarp kurių buvo Andrejus Sevostyanovas ir Vladimiras Cherevanas. Tais pačiais metais jis dalyvavo „Touring Light“žiedo turnyre. Jame kalbėjo ir buvęs jo mentorius Borisas Šulmeisteris. Pagal lenktynių rezultatus nugalėtoju tapo Nikolajus. Tačiau rezultatai buvo panaikinti oponentų prašymu, kurie ne kartą skundėsi agresyviu Gryazino pilotavimu. Teisėjai peržiūrėjo rezultatus ir nustatė pažeidimų „Peugeot“komandos, kurioje dalyvavo Nikolajus, veiksmuose. Todėl pergalė atiteko Schulmeisteriui, o Gryazinas buvo patenkintas antrąja vieta.

Vaizdas
Vaizdas

2015 metais Nikolajus visiškai perėjo į ralį. Po metų jis laimėjo prestižinį „Petrol Nova Gorica“turnyrą. Jo šturmanas buvo Jaroslavas Fedorovas. Vaikinams pavyko dviem minutėms atitrūkti nuo artimiausio varžovo.

2017 m. „Gryazin“ekipažas „Rally Liepāja“šventė pergalę absoliučiai. Po metų Nikolajus tapo antruoju Europos čempionate U28 klasėje.

2019 m. Gryazinas vėl užėmė pirmą vietą turnyre Nova Goricoje. Lenktynininkas tapo greičiausiu per 10 iš 13 etapų ir viena minute aplenkė artimiausią varžovą.

Asmeninis gyvenimas

Nikolajus Gryazinas nėra vedęs. Išsamios informacijos apie jo asmeninį gyvenimą nėra. Nikolajaus socialiniuose tinkluose nėra nė vienos nuotraukos su mergina. Tačiau yra daugybė įvairių automobilių nuotraukų, akimirkų iš treniruočių ar varžybų. Greičiausiai, nors lenktynininkas negalvoja apie šeimos kūrimą, jis yra sutelktas į savo karjerą ir aukštų rezultatų pasiekimą.