Denisas Ablyazinas: Biografija, Kūryba, Karjera, Asmeninis Gyvenimas

Turinys:

Meninės gimnastikos dėka Denisas Ablyazinas suformavo nenugalimą valią laimėti, fizinę jėgą ir sugebėjimą ištverti pralaimėjimą bei skausmą dėl sportinių traumų. Būdamas sportininku jis iškėlė sau sunkias užduotis ir sėkmingai įveikė sau keliamus aukštus reikalavimus.

Denisas Ablyazinas

Biografija

Rusijos gimnastas Denisas Ablyazinas yra kilęs iš Penzos miesto, kur rugpjūčio 3 d. Gimė 1992 m. Nuo mažens Denisas mėgo įvairias sporto šakas, nes buvo labai energingas ir gerai išpuoselėtas. Pirmasis jo hobis buvo ledo ritulys. Kol įsirašė į „Lavrova“vaikų sporto mokyklą, jis pasirinko dviračių sportą ir gimnastiką. Pirmosios treniruotės prasidėjo berniukui sulaukus šešerių su puse metų. Iš pradžių klasės buvo vedamos sunkiai, nes jam trūko lankstumo. Jis padarė daug darbo, kad atitiktų meninės gimnastikos reikalavimus, kurie yra labai griežti. Trys vakaro treniruotės per savaitę po pusantros valandos davė puikių rezultatų. Berniukas tapo miklus ir lengvai įvykdė reikalaujamus standartus. Praėjus dvejiems metams nuo pamokų pradžios, Denisas perėjo prie sudėtingesnio treniruočių grafiko. Po metų jam buvo taikomas sunkus reguliavimo standartas, kad jis galėtų gauti pirmąją meninės gimnastikos suaugusiųjų kategoriją.

Vaizdas
Vaizdas

Treneriai matė, kaip auga Deniso įgūdžiai. Jo pirmasis mentorius Pavelas Aleninas sugebėjo įtikinti dvylikametį sportininką, kad reikia tęsti treniruotes, norint pradėti sportinės gimnastės karjerą. Visa Deniso diena buvo suplanuota minutėmis, o kai jam teko vykti į sporto bazę „Krugloye ežeras“netoli Maskvos, berniukas visą laiką skyrė sportinei veiklai. Vakaro valandas jis skyrė mokyklos dalykų studijoms, kad ugdymas nenukentėtų nuo intensyvių gimnastikos treniruočių. Denisas Ablyazinas turėjo patikimą palaikymą garsių trenerių - Sergejaus Starkino ir Dmitrijaus Deržavino - asmenyje.

Karjera ir indėlis į rinktinę

Pirmosios varžybos, kuriose dalyvavo Denisas, buvo mokyklos sporto dienos. Pirmą medalį (sidabrą) sportininkas iškovojo turnyre Čeliabinske. Po to Rusijos aukso čempionate dėl grindų mankštos sekė auksas. Nuo čempionato iki čempionato augo Dmitrijaus Ablyazino sportinis meistriškumas. Jis gavo pelnytus apdovanojimus visuose renginiuose, vykusiuose Rusijos miestuose. Puikų fizinį pasirengimą gimnastas parodė 2010 m., Kai pasaulio čempionate, vykusiame Kroatijoje, jis iškovojo sidabrą.

Vaizdas
Vaizdas

Vėliau sekė Europos čempionatas Berlyne ir pasaulio čempionatas Tokijuje, Japonijoje. Denisas dalyvavo 2012 m. Europos čempionate ir gavo sidabro medalį komandiniame čempionate ir bronzos medalius už šuolius ir pratimus ant žiedų. Jis tapo tikru sportininku, kuris pasidavė sunkiausiems tarptautinių varžybų standartams.

Vaizdas
Vaizdas

Deniso Ablyazino sportinės karjeros viršūnė buvo 2012 m., Kai vasaros olimpinėse žaidynėse jis kaip Rusijos rinktinės narys gavo sidabro ir bronzos medalį. 2013 metai atnešė sportininkui auksą Kazanėje, kur vyko vasaros universiada. 2016 metų olimpiadoje buvo gausu medalių. Rio de Žaneire sportininkas iškovojo bronzos medalį už pratimus ant žiedų ir du sidabro medalius komandinėje įskaitoje.