Stepanas Maryanyanas: Biografija, Kūryba, Karjera, Asmeninis Gyvenimas

Turinys:

Stepanas Maryanyanas yra vienas perspektyviausių graikų-romėnų imtynininkų. Jis turi keletą pergalių Rusijos, Europos ir pasaulio čempionatuose. Tik olimpinis apdovanojimas nėra Maryanyan piggy banke, ir tai yra pagrindinė sportininko svajonė.

Stepanas Maryanyanas: biografija, kūryba, karjera, asmeninis gyvenimas

Biografija: ankstyvieji metai

Stepanas Mailovičius Maryanyanas gimė 1991 m. Rugsėjo 21 d. Dinskajos kaime, netoli Krasnodaro. Tėvas atvedė jį į sportą. Kai Stepanui buvo 9 metai, jis pradėjo lankytis graikų-romėnų imtynių skyriuje kaime. Iš pradžių šis sportas jam nepatiko dėl didelių krūvių. Stepanas visais įmanomais būdais priešinosi klasėms, anksčiau laiko pabėgo iš treniruočių.

Tačiau tėvas neleido mesti sporto. Armėnų šeimose tėvų žodis yra įstatymas, todėl Stepanas tęsė mokymus. Vėliau interviu metu jis pastebės, kad yra dėkingas savo tėvui, kad jis neleido mesti sporto. Iki 11 metų Stepanas dalyvavo treniruočių procese ir nebegalėjo gyventi be graikų-romėnų imtynių.

Paauglystėje Maryanyan aktyviai dalyvavo įvairiose miesto ir regioninės reikšmės varžybose. Tuo laikotarpiu jo taupyklėje - kelios dešimtys įvairių nominalų medalių.

Vaizdas
Vaizdas

Karjera

2012 m. Rusijos taurė buvo pirmosios sėkmingos Stepano varžybos tarp suaugusiųjų. Tada jis užėmė antrąją vietą, kuri buvo labai laiminga. Tais pačiais metais Maryanyanas iškovojo sidabrą „Grand Prix“, skirtame žymaus imtynininko Ivano Poddubny atminimui. Tą patį sezoną Stepanas tapo trečiuoju Rusijos graikų-romėnų imtynių čempionate.

Kiti metai Maryanyanui buvo labai sėkmingi. Jis iškovojo auksą dviejuose reikšminguose turnyruose: „Ivano Poddubny“„Grand Prix“ir Pasaulio taurėje. Rusijos čempionate ir Europos tautų taurėje Stepanas liko trečias.

Vaizdas
Vaizdas

Visus 2014 metus Maryanyanas dėl traumos nekonkuravo. Kitą sezoną jis tapo Baku vykusių Europos olimpinių žaidynių čempionu. Viename interviu sportininkas pripažino, kad ta pergalė jam labiausiai įsiminė.

2017 m. Stepanas jau buvo „solidus“numeris vienas svorio kategorijoje iki 60 kg Rusijos nacionalinėje graikų-romėnų imtynių komandoje. Sezoną jis pradėjo su trečiąja vieta Ivano Poddubnio „Grand Prix“varžybose. Pavasarį jis laimėjo pasaulio taurę, o vasarą pirmą kartą tapo šalies čempionu ir užsitikrino vietą rinktinėje artėjančiam planetos čempionatui.

Vaizdas
Vaizdas

Maryanyanas išvyko laimėti į pasaulio čempionatą, kuris vyko Paryžiuje, tačiau pralaimėjo vieną kovą ir galiausiai tapo trečias. Steponas savo „bronzą“paskyrė Rusijai. Po trijų mėnesių jis laimėjo Europos tautų taurę.

2019 m. Vasarą Maryanyanas pakartojo sėkmę Baku prieš ketverius metus ir vėl tapo Europos žaidynių nugalėtoju. Dabar visos sportininko mintys užimtos ruošiantis Tokijo olimpinėms žaidynėms.

Asmeninis gyvenimas

Stepanas Maryanyanas stengiasi nereklamuoti savo šeimos. Jo socialiniuose tinkluose galite pamatyti tik nuotraukas iš treniruočių ir varžybų. Tačiau viename interviu sportininkas teigė, kad turi žmoną ir mažą dukrą.