Lyubov Rusanova: Biografija, Kūryba, Karjera, Asmeninis Gyvenimas

Sovietų plaukikas, olimpinis medalininkas. Gerbiamas sporto meistras.

Rusanova Lyubov Petrovna gimė Krasnodaro teritorijoje. Būsima žvaigždė, pakilusi į šlovės olimpą nacionaliniame plaukime, užaugo didelėje šeimoje. Tėtis dirbo montuotoju, mama - darželiu. Jie užaugino tris sūnus ir dukrą. Vyresnieji ir viduriniai broliai Lyuba Vasya ir Kolya treniravosi plaukimo krūvio srityje. Uždaro baseino tada nebuvo Krasnodare, mes nuvykome į Kubaną. Mes praleidome vasaros atostogas ir žaidėme pagrindinį savo gyvenimo sportą, kartais net žiemą. Šalia baseino buvo šiluminė elektrinė, kuri turėjo galimybę į ją išleisti šiltas nuotekas. Sausį vandens temperatūra baseine buvo apie 22 laipsnius. Vasilijus Nikolajus buvo atvežtas į Kubaną, o jaunesni, dvyniai Lyubovas ir Antonas, buvo pritraukti plaukimo. Mes keturi mokėmės pas mentorių - Vladimirą Dmitrijevičių Volkovą. Antonas labai greitai pavargo nuo užsiėmimų ir nustojo į juos eiti. Tuo metu Lyuba įsimylėjo plaukimą, ši sporto šaka jai tapo svarbiausia gyvenime.

Vaizdas
Vaizdas

Karjera

1968 metais Liubovas Petrovna bandė įsiveržti į pagrindinį SSRS rinktinės būrį dalyvauti olimpinėse žaidynėse Meksikoje. - Dalyvių atrankos etapas vyko nacionalinės komandos bazėje, Tsakhkadzor mieste. Pagal atrankos rezultatus Liubovas tarp dalyvių buvo tik penktoje vietoje ir liko iš turnyro. Pagrindinis dalykas nebuvo atkalbinėjamas. Ji nebuvo pakankamai patyrusi, tikėjo, viskas dar priešaky. Liubovas Petrovna ketino laimėti olimpines žaidynes Miunchene, ji tam pasiryžo.

Likimas juokėsi iš Lyubovo Petrovnos. Po ketverių metų SSRS čempionate, kuris buvo pirmasis startinis olimpinis startas, ji finišavo ketvirta savo mėgstamiausia 100 metrų distancija, vos 0,1 atsilikusi nuo trečiojo prizininko.

Sėkmė vaidina labai svarbų vaidmenį sportiniame gyvenime. Lyubovas Petrovna Rusanova po trijų bandymų pateko į olimpines žaidynes, po Miuncheno olimpinių žaidynių dalyvavo pasaulio plaukimo čempionate Serbijoje ir iškovojo turnyro sidabrą. Tais pačiais metais ji užėmė pirmąją vietą sostinėje vykusioje pasaulio universiadoje. Ji laimėjo visus apdovanojimus 100 metrų atstumu. Ji plaukė greičiausiai SSRS. Liubovas Petrovna apgailestavo, kad per savo pasirodymus nebuvo 50 metrų plaukimo krūtine varžybų, kuriose ji, žinoma, galėjo demonstruoti save visoje savo šlovėje.

Olimpiados atrankos etapas Monrealyje „Lyubov Petrovna“praėjo tuo pačiu bangos ilgiu, 100 m distancijoje pasiėmė sidabrą ir 200 m - bronzą. Ji išpildė savo seniai puoselėtą svajonę - pateko į šalies olimpinę rinktinę.

Žaidynėse Kanadoje Rusanova laimėjo 100 ir 200 metrų plaukimą krūtine. 1973 m. Ji užėmė pirmąją vietą Universiadoje ir pasaulio čempionate užėmė sidabro medalį 100 metrų krūtine rungtyje.

Įsigijau sau auksinę grandinę su atlygiu iš olimpinių žaidynių.

Vaizdas
Vaizdas

Koučingo veikla

Po sėkmingų žaidimų ji nusprendė baigti karjerą ir asmeninį gyvenimą skirti sportui. Ji dirba trenere ir bendrauja su vaikinais, investuodama savo žinias ir patirtį į savo jaunuosius studentus, kurie varžosi jos vardo čempionate. Po keturių dešimtmečių Lyubov Petrovna atidarė žiemos turnyrą, skirtą jos vardui. Jis sako, kad su malonumu dėvi tą patį švarką su Sovietų Sąjungos herbu, kad galėtų šviesti jaunąją kartą, tarp kurių gali būti būsimų įžymybių.