Aleksandras Balandinas: Biografija, Kūryba, Karjera, Asmeninis Gyvenimas

Aleksandras Sergejevičius Balandinas yra garsus Rusijos sportininkas, gimnastas, garbingas Rusijos sporto meistras, Rusijos nacionalinės meninės gimnastikos rinktinės narys.

Aleksandras Balandinas: biografija, kūryba, karjera, asmeninis gyvenimas

Aleksandras Balandinas yra gimnastas, gimęs 1989 m. Birželio 20 d. Karelijoje, būtent Petrozavodske. Nuo pat vaikystės Sasha mėgo sportuoti, o būdamas 5 metų motina jį išsiuntė į gimnastikos skyrių. Saša visada rodė norą laimėti ir sunkiai dirbo.

Vaizdas
Vaizdas

Carier startas

Labai greitai Sasha pasiekė puikių rezultatų ir sugebėjo pasiekti aukščiausią profesionalumo lygį, jis dalyvavo tarptautinėse varžybose, jau 2007 m. Saša užėmė 3 vietą pasaulio taurėje. 10-ojoje pasaulio taurėje, kuri vyko Maskvoje, Saša užėmė pirmąją vietą, o 11-uosius metus jis tapo Rusijos čempionato nugalėtoju.

Vaizdas
Vaizdas

12-aisiais metais Europos čempionate Aleksandras užėmė 2 vietą. Per Balandino sportinę karjerą pergalių olimpinėse žaidynėse nėra: Saša norėjo patekti į dalyvių sąrašą, tačiau užleido vietą Konstantinui Pližnikovui.

Rimtas sužalojimas

Deja, kalbėdamas Rusijos taurėje, kuri vyko Jekaterinburge, Balandinas nesėkmingai nusileido ir gavo šlaunikaulio traumą, sportininkui teko pasitraukti iš varžybų. Aleksandras išgyveno dvi pagrindines operacijas, kurios praėjo be problemų.

Vaizdas
Vaizdas

Po operacijų Saša buvo išsiųstas į Maskvos sanatoriją. Balandinas greitai atsigavo ir toliau treniravosi ankstesne forma. Po restauravimo Aleksandras apsunkino savo pasirodymo programą, apsunkindamas kai kuriuos elementus.

Pasirodymas olimpinėse žaidynėse

Artėjo pats svarbiausias Balandino karjeros momentas - olimpinės žaidynės, kurios Anglijoje buvo surengtos dvyliktaisiais metais, būtent Saša tapo pagrindiniu kandidatu dalyvauti. Deja, šioje olimpiadoje sportininkas nelaimėjo nė vieno medalio.

Vaizdas
Vaizdas

Teisėjai, sportininkai ir žiūrovai vieningai teigė, kad Aleksandras nusipelnė sidabro medalio. Šioje olimpiadoje Aleksandras užėmė tik 4 vietą, pergalė buvo labai artima.

Antrosios olimpinės žaidynės

2014-aisiais Europos čempionate Balandinas iškovojo du aukso medalius, vieną asmeninėse varžybose, o kitą - komandinėse varžybose. Po varžybų Aleksandrui teko operuoti, buvusi trauma padarė savo.